контакти :: карта сайту
КУА «ВСЕСВІТ» ЗАПРОПОНУВАЛА НЕОБХІДНІ КРОКИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ АКТИВІВ НПФ ТА ІСІ ДО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ВСЕСВІТ» виступає за ефективне використання ресурсів ринку капіталу для відновлення економіки у цей складний для нашої країни період. Зокрема кошти, накопичені в недержавних пенсійних фондах та інститутах спільного інвестування, можуть та повинні бути залучені до підтримки економіки під час війни та відновлення держави у післявоєнний період.

Коло інструментів для залучення коштів від НПФ та ІСІ потрібно розширити і, на нашу думку, така робота має проводитися вже зараз.

Одним із уже працюючих механізмів залучення фінансових ресурсів є випуск муніципальних облігацій місцевих громад, зокрема це можуть бути цільові облігації на відновлення інфраструктури міста, селища, соціальних об’єктів на їх території.

Не менш важливим інструментом, в якому зацікавлені учасники ринків капіталу, є випуск акцій, а саме публічна пропозиція, IPO, емітентами яких є вітчизняні підприємства.

Спрощення процедури реєстрації випуску, скорочення термінів реєстрації, зменшення або й повна відміна державного мита за реєстрацію емісії стануть стимулом для залучення підприємствами фінансування через ІРО, та сприятимуть більш швидкому надходженню необхідних ресурсів для фінансування таких проектів.

Для підтримки та відновлення певних галузей економіки емітентами цінних паперів можуть стати державні інститути. Наприклад, держава в особі Державної іпотечної установи чи спеціально створеного для таких потреб Фонду відновлення може емітувати «зелені», «енергетичні», «іпотечні» облігації тощо.

Окрім того, ми впевнені, долучитися до допомоги нашій державі готові міжнародні фінансові організації. Чинним законодавством України вже передбачена можливість НПФ інвестувати в облігації міжнародних фінансових організацій, що розміщуються на території України, до 50 відсотків загальної вартості пенсійних активів. Такий механізм дозволить залучати кошти іноземних інвесторів і разом з тим стане ще одним інструментом для вітчизняних ІСІ та НПФ.

Таку позицію КУА «ВСЕСВІТ» висловила у відкритому листі, який був направлений до Кабінету міністрів України, Офісу Президента України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

З цими та іншими пропозиціями КУА «ВСЕСВІТ» можна детальніше ознайомитись у листі компанії за посиланням

Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Довічна пенсія - пенсійні виплати, що здійснюються страховою організацією на підставі договору страхування довічної пенсії протягом життя фізичної особи періодично...

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки