контакти :: карта сайту
НПФ «Покрова» уклав перший пенсійний контракт з роботодавцем


На першому у 2017 році засіданні Ради НПФ «Покрова» протоієрей Роман Небожук,виконавчий директор Патріаршої Курії УГКЦ, а також Голова Ради фонду підписав перший пенсійний контракт НПФ «Покрова» з роботодавцем. Відтак відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова» розпочав новий етап свого розвитку, адже з моменту заснування фонду у 2008 році вкладниками фонду були виключно фізичні особи.

Коментує митрофорний протоієрей Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні, секретар Ради фонду:

«У 2017 році Українська Греко-Католицька Церква вирішила надати всім підприємствам можливість забезпечити своїх працівників додатковою до державної пенсією через недержавний пенсійний фонд, засновником якого вона є, та своїм прикладом показати, що пенсійне забезпечення працівників - це необхідність, викликана часом, та свідома громадянська позиція.

В умовах незавершеності пенсійної реформи в Україні, відсутності другого рівня пенсійної системи, величезного пенсійного навантаження на державний бюджет при низьких пенсіях піклуватись про найманих працівників, створюючи їм додатковий соціальний захист на старість в недержавному пенсійному фонді, – це норма для соціально відповідального підприємства. Більше того, це підтримка економіки нашої держави, адже кошти недержавних пенсійних фондів – це інвестиційний ресурс для економіки країни. Який би він не був зараз маленький, але це реальний внутрішній інвестор. Тому недержавне пенсійне забезпечення працівників – це не лише вклад підприємства у власний людський капітал, піклування про ближнього, але і вклад в економічну незалежність України».

Патріарша курія УГКЦ виступила першою юридичною особою, що уклала пенсійний контракт із НПФ «Покрова» з щомісячними внесками на користь своїх співробітників.  

Нагадаємо, що за три найскладніших для нашої країни роки, НПФ «Покрова», надійно захистив пенсійні накопичення учасників, забезпечив доходність Фонду доходність 107,88%. Середня доходність за останні три роки склала 35,96% на рік.

Довідка:

Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова» зареєстровано 7 квітня 2008 року.
Засновником фонду виступила Українська Греко-Католицька Церква в особі Верховного Архиєпископа Любомира Гузара.

 

Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Пенсійні активи - активи пенсійного фонду, страхової організації, банківської установи, за рахунок яких здійснюються пенсійні виплати

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки