контакти :: карта сайту
За бездіяльність ФГВФО має сплатити майбутнім пенсіонерам 2,2 млн. грн. штрафів


6 лютого 2017 року Господарський суд Києва зобов’язав Фонд гарантування вкладів фізичних осіб сплатити на користь Відкритого недержавного пенсійного фонду «ВСІ» пеню та інфляційні на суму 2,2 млн. гривень.

Нагадуємо, 23 квітня 2014 року Вищий адміністративний суд України погодився з постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 16 жовтня 2013р., згідно з якою Фонд гарантування вкладів фізичних осіб зобов’язаний повернути Відкритому недержавному пенсійному фонду «ВСІ» 2,3 млн. гривень пенсійних активів, що були раніше передані на депозитний рахунок до банку «Таврика», який перебуває у процесі ліквідації.     

Відповідно до п. 2 ст. 48 Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» пенсійні активи не можуть включатися до ліквідаційної маси зберігача пенсійного фонду та інших банків. Аналогічні приписи містить і ст. 50 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Ці активи повинні бути повернені недержавному пенсійному фонду до початку процедури ліквідації банку. 

Оскільки Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не виконав рішення суду від 2014 року, НПФ «ВСІ» подав додатковий позов на відшкодування збитку, заподіяного майбутнім пенсіонерам бездіяльністю ФГВФО, Господарський суд підтвердив правоту НПФ «ВСІ».

 
Додаткові відомості:
 

Відкритий недержавний пенсійний фонд «ВСІ» зареєстрований 27 липня 2004 року. Вкладниками фонду виступають промислові підприємства, профспілки та фізичні особи.

Адміністратором НПФ «ВСІ» виступає Всеукраїнський адміністратор пенсійний фондів.

Компанією з управління активами - Компанія з управління активами «Всесвіт».

Банком-зберігачем - ВАТ «Ощадний банк України».


Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Індивідуальний пенсійний рахунок - персоніфікований рахунок учасника пенсійного фонду, який ведеться в системі персоніфікованого обліку з метою обліку накопичених на користь учасника...

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки