контакти :: карта сайту
Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована в січні 2004 року.

На сьогоднішній день КУА «Всесвіт» управляє більше 250 млн. грн., активів, у тому числі активами одного з провідних Відкритих недержавних пенсійних фондів НПФ «ВСІ» який був зареєстрований в числі перших у 2004 році і прийняв перший пенсійний внесок на початку 2005 року, Недержавного пенсійного фонду Української Греко-Католицької Церкви «Покрова», Недержавного пенсійного фонду «Соціальна підтримка», Недержавного пенсійного фонду «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ», Відкритого спеціалізованного інвестиційного фонду «ВСІ», п'ятьох Закритих інвестиційних фондів «Амальтея», «Каллісто», «Еванте», «Карпо» і «23» через які реалізуються проекти прямих інвестицій у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь.

Фактично КУА «Всесвіт» однією з перших в Україні набула практичний досвід з управління активами недержавних пенсійних фондів і виступила піонером у сфері НПЗ.

Компанія бере активну участь у розвитку та вдосконалення системи НПЗ, і технологій управління пенсійними активами спільно з ГК «ВСЕ», Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів, Проектом USAID «Розвиток ринків капіталу», Світовим банком.

У компанії працює професійна команда інвестиційних керуючих, групи висококваліфікованих аналітиків, юристів та інших фахівців у сфері інвестицій.

Всі співробітники Компанії мають багаторічний досвід роботи на ринку цінних паперів України і в сфері інвестування та підтверджену відповідними свідченнями кваліфікацію.

Засновниками компанії є мальтійська компанія «Балтазар Холдинг Лімітед» (Baltazar Holdings Limited) і українська компанія ТОВ науково-виробниче підприємство «Мілітекс».

Компанія має Ліцензію на професійну діяльність на ринку цінних паперів: діяльність з управління активами інституційних інвесторів серія АД № 034314 від 13 квітня 2012 видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Лістинг - сукупність процедур по включенню цінних паперів до реєстру організатора торгівлі та здійснення контролю над відповідністю цінних паперів і емітента...

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки