контакти :: карта сайту
Рівень оплати:  за результатами співбесіди
Досвід роботи від 1 року.

Вакансія:
Спеціаліст бек-офісу, діловод, помічник проектного менеджера

Хто нам потрібен і що треба робити:
Нам потрібна людина з фантастичними здібностями до самоорганізації, організації документів та справ. Людина, яка вміє читати, виправляти, укладати угоди, акти, протоколи, додаткові угоди, і купу інших папірців, зберігати їх в певному порядку, здатна читати і розуміти закони, постанови державних органів, бачити в нихвзаємозв'язок і зв'язок зі справою, якою вона займається.

Нам потрібно, щоб така людина допомагала дуже точно та вчасно, в суворій відповідності до законодавства повиннна відображати в документах різнопланову діяльність, яку ми ведемо:  управління активами та інвестиційними фондами, недержавне пенсійне забезпечення, торгівля цінними паперами, супровід прямих інвестицій та інші напрямках діяльності.  Ця людина повинна вміти спілкуватися з такими ж фахівцями з органів державної влади, з нашими клієнтами та партнерами, щоб створювати та формувати документи разом.

Нам потрібна людина, яка забезпечує документарні «тили», на яку ми зможемо покластися і не перевіряти після неї кожен папірець тому що вона розумна, вкрай працездатна, дуже відповідальна та хоче і вміє бути потрібною. 

І ще, якщо наш улюблений офіс-менеджер захворіє / піде у відпустку / затримається на танцях ця людина могла б підставити плече та високоефективно закрити утворений пролом на необхідний час.

Ми розуміємо, що «готового» фахівця для такого широкого спектру діяльності ми не знайдемо, тому готові почати працювати з людиною, у якої є потрібні здібності, вміння та прагнення, а в процесі вчити всій конкретиці, специфіці, технологіям та процедурам.

Що Вам точно потрібно, щоб:
- Увага до дрібниць, до прискіпливості. Якщо вас хтось називає педантом і занудою, якщо у Вас в шафі всі футболки розсортовані по кольорам та лежать в строгому порядку - будь ласка, приходьте на співбесіду. Якщо ви перевіряєте кожну цифру, дату, прізвище, жити не можете з неоплаченими рахунками, якщо ви перфекціоніст, відмінник, буквоїд - ми вас вже любимо.

- Вища освіта. В принципі, спеціалізація не так важлива (у нас успішно працюють біологи, історики, педагоги), але якщо у Вас вища економічна, юридична, технічна, математична або якась подібна (що дає особливі вміння в роботі з цифрами і документами) - це буде перевагою.

- Уміння вчитися, бажання розуміти, що відбувається по суті, а не формально натискати на кнопки. Щоб працювати добре у нас доведеться розібратися в незнайомих сферах діяльності, зрозуміти, що робить компанія та зони відповідальності кожного фахівця. Вам знадобляться висока вимогливість до себе, постійна самоосвіта.

- Уміння робити багато різних справ, встигати вчасно, знати, де що лежить, справлятися з великими потоками інформації. Відмінно управляти своїм часом, справами і допомагати це робити іншим (хто не вміє так здорово, як Ви).

- Відмінне володіння українською та російською мовами (в тому числі, для роботи з законодавством і договорами). Володіння англійською буде перевагою.

- Відмінне володіння стандартним набором офісних програм (Word, Excell і т.д.), істотною перевагою буде впевнене володіння PowerPoint і / або Prezi.
 
Що нас не хвилює:

- Ваш вік, зріст, вага, стать.

- Ваш колір шкіри / волосся / нігтів, переваги в одязі (для працівників бек-офісу у нас немає дрес-коду) тощо.

- Ваші релігійні, політичні, філософські, гендерні, соціальні та інші переконання, якщо Ви їх не нав'язуєте іншим і не непритомнієте від незбіжних з Вашими переконань.
Що ми Вам запропонуємо, якщо зрозуміємо, що взаємно підходимо:

- Керівників, які бачать людей, а не функції, цінують кожну конкретну людину і вміють відповідати добрим ставленням на добре ставлення, турботою на турботу.

- Компанію, яка за 14 років роботи не затримали зарплату ні на один день, яка б криза не була на подвір'ї, неухильно дотримувалася всі домовленості зі своїми працівниками.

- Професійний ріст і спеціалізацію, які обмежуються лише Вашими можливостями і бажанням. Бек-офіс - це внутрішній механізм всієї нашої роботи. Саме тут дізнаєшся про все, чим займається компанія, і розумієш, у чому і в якій якості хочеш брати участь сам. Можна зайнятися фінансовими розрахунками, розробкою нових продуктів, управлінням проектами (проектним менеджментом), інвестиційним менеджментом та багато іншим. Ми багато робимо, вміємо і знаємо, і будемо раді ділитися всіма знаннями, вчити і розвивати професійно. Якщо Ви цього хочете, зрозуміло.

- Колектив розумних, інтелігентних професіоналів, кожен з яких насправді особистість. У такому оточенні цікаво жити і добре розвиватися.

Зарплату ми обговоримо на співбесіді, її рівень буде залежати від того, чи треба Вас вчити, як довго або Ви відразу зможете приносити купу користі.Якщо Ви вирішили, що хочете зустрітися і поговорити, будь ласка надішліть резюме та лист у вільній формі за адресою: info@vseapf.com.ua

Якщо дуже треба поговорити перш, ніж надіслати резюме, телефонуйте: (044) 207-02-94

Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Пенсійні активи - активи пенсійного фонду, страхової організації, банківської установи, за рахунок яких здійснюються пенсійні виплати

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки