контакти :: карта сайту


Хто нам потрібен:

Бухгалтер в компанію з управління активами, яка управляє активами недержавних пенсійних фондів, відкритих інвестиційних фондів, закритих інвестиційних фондів, має широкий спектр діяльності, входить в інвестиційно-фінансової групи компаній.

В ідеалі, нам потрібен самостійний впевнений бухгалтер, що в достатній мірі розуміє специфіку галузі, однак ТОЧНО ГОТОВИЙ вдосконалювати своє розуміння, вивчати нове, «працює на прийом», оскільки у нас в компанії впроваджені сучасні міжнародні технології фінансової роботи, яким необхідно буде навчатися.

Бухгалтер компанії з управління активами входить до складу бухгалтерської групи, працює в тісній взаємодії з іншими бухгалтерами. Обсяг роботи великий, багато операцій необхідно відображати в бухгалтерському обліку день-у-день, тому робота за сумісництвом неможлива.

Що Вам точно потрібно:

    Закінчену вищу освіту.
    Досвід різнопрофільних роботи бухгалтером, бухгалтерський супровід різних ділянок діяльності компанії (зарплата, фінансова та податкова звітність, довіреності, платежі за договорами, акти виконаних робіт, акти звірки).
    В ідеалі - досвід роботи в ліцензованих учасників фондового ринку (торговець цінними паперами, компанія з управління активами, можливо, інші). Додатковою перевагою вважатиметься наявність кваліфікаційного сертифікату спеціаліста з управління активами, торгівлі цінними паперами, бухгалтера професійного учасника фондового ринку, фахівця з фінансового моніторингу.
    Увага до дрібниць, до прискіпливості. Якщо вас хтось називає педантом і занудою - будь ласка, приходьте на співбесіду. Якщо ви перевіряєте кожну цифру, дату, прізвище, жити не можете з неоплаченими рахунками, якщо ви перфекціоніст, відмінник, буквоїд - ми вас вже любимо.
    Уміння вчитися, бажання розуміти, що відбувається по суті, а не «намалювати картинку». Щоб працювати добре, у нас доведеться розібратися в незнайомих сферах діяльності.
    Уміння робити багато різних справ, розставляти пріоритети (що першочергове, що другорядне, що важливіше, що менш важливо), встигати вчасно, знати, де що лежить, справлятися з великими потоками інформації. Відмінно управляти своїм часом, справами і допомагати це робити іншим (хто не вміє так здорово, як Ви).
    Висока вимогливість до себе, постійна самоосвіта.
    Врівноваженість, доброзичливість, зрілість і широта поглядів, вміння спілкуватися з людьми різного віку, соціальних груп, різних переконань, уміння не провокувати конфлікти, при необхідності згладжувати гострі кути.

Що нас не хвилює:

    Ваш вік.
    Ваш профіль освіти.
    Ваші переконання, якщо Ви їх не нав'язуєте іншим.
    Форма одягу, колір волосся, очей і лаку для нігтів).

Що ми Вам запропонуємо, якщо зрозуміємо, що взаємно підходимо:


    Керівників, які бачать людей, а не функції, цінують кожну конкретну людину і вміють відповідати хорошим ставленням на добре ставлення, турботою на турботу.
    Компанію, яка за 15 років роботи не затримали зарплату ні на один день, який би криза не був на подвір'ї, неухильне дотримання всіх домовленостей.
    Професійне зростання, кар'єрний ріст, які обмежуються лише Вашими можливостями і бажанням. У нас багато напрямків діяльності, впроваджені МСФЗ і багато планів щодо розвитку. Так що якщо Ви зможете і
схочете, то головний бухгалтер, фінансовий директор - цілком можливі перспективи.
    Заробітну плату, початковий розмір якої визначається в залежності від Вашої кваліфікації і можливостей компанії на співбесіді. При цьому, якщо ростуть можливості компанії, то перший пріоритет, куди направляються додатково зароблені доходи, - на підвищення добробуту співробітників. Це політика власників.
    Нові знання. Ми багато вміємо і знаємо, і будемо раді ділитися всіма знаннями, вчити і розвивати професійно.
    Колектив розумних, інтелігентних професіоналів, кожен з яких насправді особистість. У такому оточенні цікаво жити, приємно і надійно працювати, добре розвиватися.

Якщо Ви вирішили, що хочете зустрітися і поговорити, будь ласка надішліть резюме і / або лист у вільній формі.

Якщо дуже треба поговорити перш, ніж надіслати резюме, телефонуйте: (044) 207-02-94

Опис роботодавця:

Компанія з управління активами "Всесвіт" працює на ринку накопичувального пенсійного забезпечення України з моменту його виникнення в Україні - з 2004 року. Управляє активами пенсійних фондів, відкритих інвестиційних фондів, закритих інвестиційних фондів, проектами прямих інвестицій в різні галузі економіки (медицина, сільське господарство, комерційна нерухомість, телекомунікації, фінанси), приватними інвестиціями. Працює з широким колом інвесторів з 9 країн.

Ми пишаємося тим, що для обслуговування своїх проектів нас відібрали промислові підприємства, профспілки, Українська Греко-Католицька Церква.

Нам цікаво бути розумними сьогодні, а не вчора, надійними і корисними людям, вміти робити свою справу краще за всіх, щоб на нас можна було покластися. Тому у нас виходить надавати професійні фінансові послуги із застосуванням технологій, які відповідають сучасним світовим стандартам.

Наші фахівці входять до робочих груп по розробці законодавства при ВРУ, Нацкомфінпослуг, НКЦПФР, Мінсоцполітики ПФУ, залучаються в якості експертів Світовим банком, USAID, EBA, ACC. Мають широкий досвід роботи в сферах управління інвестиційними проектами, впровадження міжнародних фінансових технологій, консалтингу та фінансового інжинірингу.

Нам цікаво вчитися один у одного на практичних завданнях і у нас дуже високі вимоги до себе. Ми вважаємо, що не людину підбирають під функції, а функції під людини. У нас працюють люди з самим різним освітою та ми вважаємо, що немає неможливого: біолог керує маркетингом, історик відмінно справляється з інвестиціями, пауер-ліфтер курирує проект в сфері комерційної нерухомості, перукар координує освітні програми.

А ще, у нас одружуються, народжують дітей, здобувають другу (третє) вищу освіту, в загальному, точно не відчувають себе в неволі. Правда, працюємо ми всі дуже багато. Насправді.


Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Лістинг - сукупність процедур по включенню цінних паперів до реєстру організатора торгівлі та здійснення контролю над відповідністю цінних паперів і емітента...

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки