контакти :: карта сайту
Відкритий інвестиційний фонд «ВСІ» - лідер по дохідності за березень!


За даними УАІБ, Відкритий спеціалізований пайовий інвестиційний фонд «ВСІ» під управлінням КУА «ВСЕСВІТ», вийшов в лідери серед інших ІСІ за дохідністю у березні 2020 року. Дохідність фонду за місяць склала +6,48%!

Коментує директор ТОВ «КУА ВСЕСВІТ» Савченко Ярослав Павлович:

«Стратегія фонду направлена на інвестиції в облігації, як державні так і корпоративні, а також в банківські депозити, при цьому забезпечуючи валютну диверсифікацію. Саме широка валютна диверсифікація активів в умовах невизначеності, розгортання світової економічної кризи та стрімкої девальвації національної валюти в березні, дозволила фонду стати лідером за дохідністю".

Довідка:

Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована у 2004 році.

Сьогодні КУА «Всесвіт» управляє більш як 500 млн грн активів, у тому числі активами чотирьох НПФ, відкритого спеціалізованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ» та п’яти закритих інвестиційних фондів, через які реалізуються проєкти прямих інвестицій, в тому числі іноземних, у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь.

КУА «Всесвіт» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів.

 

Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Чиста вартість одиниці пенсійних внесків - розрахункова вартість одиниці пенсійних внесків, визначена шляхом розподілу чистої вартості активів пенсійного фонду на загальну кількість одиниць...

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки