контакти :: карта сайту
Вперше в Україні недержавний пенсійний фонд та страхова компанія пропонують спільний продукт!


Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів разом з СК «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» та НПФ «ВСІ» першими в Україні запропонували спільний продукт для пенсійного захисту учасників недержавних пенсійних фондів «Бери все!», коли за рахунок внесків до пенсійного фонду людина може за бажанням отримати додатковий страховий захист від ризиків настання інвалідності або смерті.

Коментує Тетяна Сальнікова, директор Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів: «Насправді, ми давно намагались знайти партнера серед страхових компаній. Але не всі були готові вирішувати численні технологічні питання без миттєвого результату, фактично інвестуючи в майбутнє, розуміючи, що вигоди тут можуть бути лише сильно згодом. Тому ми дуже раді, що врешті знайшли такого партнера - СК «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» - дійсно професійну, технологічну компанію з близькими нам цінностями та поглядами на надійність довгострокового накопичення. З фахівцями СК «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» ми більше півроку ретельно опрацьовували нюанси спільного продукту. І відтепер раді запропонувати його всім зацікавленим. Дякуємо також членам Ради НПФ «ВСІ», які вивчили питання та погодились запровадити цей спільний продукт для учасників НПФ «ВСІ». Сподіваємось, і інші пенсійні фонди, адміністрування яких ми здійснюємо, запропонують учасникам можливість отримати відразу пенсійні накопичення та страховий захист через «єдине вікно».

Завдяки партнерству з СК «УАСК АСКА-ЖИТТЯ», відтепер, коли до нас приходить людина, вона може не лише обрати НПФ для накопичень на пенсію, але одночасно, якщо має бажання, отримати страховий захист, якщо має бажання - отримувати довічну пенсію зі страхової компанії за рахунок своїх накопичень у недержавному пенсійному фонді, тощо. В майбутньому сподіваємось цю співпрацю лише розширювати.

Ми впевнені, що замість штучних пристрастей, які так охоче чомусь розпалюють, на тему «конкуренції» між НПФ та СК потрібно просто разом працювати, дбаючи про інтереси кінцевого споживача, адже тут існує величезне поле для спільної роботи та комплексних продуктів, оскільки у людей та підприємств, які піклуються про працівників, є потреби в продуктах від обох цих постачальників.

Саме тому ми так і назвали спільний продукт: «Бери все!». Не обов'язково обирати щось одне, не має питання «НПФ чи СК» - бери і те, і те, бери все!

Ми впевнені, що адміністратори НПФ можуть бути саме тим «єдиним вікном», через яке людина зможе отримати потрібний їй набір послуг від НПФ та СК.».

Приватне Акціонерне товариство «Українська Акціонерна Страхова Компанія АСКА-ЖИТТЯ» - перша в Україні недержавна компанія, яка отримала ліцензію на здійснення діяльності у сфері страхування життя. З моменту заснування і по сьогоднішній день Компанія є одним з лідерів ринку і входить до ТОП-5 компаній зі страхування життя.

З 1996 року Компанія є ініціатором і успішним реалізатором нових технологій і бізнес-процесів, пов'язаних зі страхуванням життя.

У 2017 році СК «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» отримала чистий прибуток на 64% більше, ніж у 2016 році, що свідчить про ефективну політику управління фінансами в умовах кризи. Обсяг страхових премій склав 296 491 000,00 грн., страхових виплат було зроблено - 28 093 303,08 грн.

Недержавний пенсійний фонд «ВСІ» заснований у 2004 році. В НФП «ВСІ» на пенсію накопичують більше 55 тисяч осіб. Активи станом на 01.12.2018р перевищують 65 мільйонів гривень. НПФ «ВСІ» виплатив своїм учасникам пенсій майже на 30 мільйонів гривень. Вкладниками НПФ «ВСІ» є великі промислові підприємства, ФОП та фізичні особи.

Всеукраїнський адміністратор  пенсійних фондів зареєстрований 22 січня 2004 року. Спеціалізується виключно на адмініструванні пенсійний фондів. Має досвід обслуговування 9 НПФ (більше 60 000 учасників), в тому числі одночасного обслуговування 6 НПФ різних типів (відкритих, корпоративних, професійних), заснованих промисловими підприємствами, комерційними банками, профспілками, Українською греко-католицькою церквою, має досвід санації проблемних фондів, ліквідації НПФ з переведенням накопичень учасників до іншого НПФ.

Є засновником Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів, саморегулівної організації професійних учасників ринку недержавного пенсійного забезпечення. Фахівці ТОВ «ВСЕАПФ» входять до робочих груп з розробки законодавства при ВРУ, НКРРФУ, Мінсоцполітики, ПФУ, залучаються у якості експертів Світовим Банком, USAID, EBA, ACC, проводять дослідження та моделювання другого рівня пенсійної системи України для органів державного регулювання та міжнародних організацій. На базі ТОВ «ВСЕАПФ» проект USAID проводив експеримент з впровадження МСФО на ринку недержавного пенсійного забезпечення.


Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Проспект емісії цінних паперів - документ, що містить інформацію про відкрите (публічне) розміщення цінних паперів

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки