контакти :: карта сайту
КУА «Всесвіт» отримала золото Національного бізнес-рейтингу


Компанія з управління активами «Всесвіт» отримала Золото рейтингу за версією Національного бізнес-рейтингу України (в галузі серед підприємств України та Києва) за показником «Чистий дохід від реалізації, продукції, товарів, робіт, послуг».

Національний бізнес-рейтинг - це міжнародна рейтингова програма. Головна її мета: визначити лідерів економіки серед українських підприємств, оцінивши і порівнявши ефективність їх діяльності. Золото Національного бізнес-рейтингу отримують підприємства, що демонструють клієнтам та інвесторам надійність і перспективність.

Довідка:

Компанія з управління активами «Всесвіт» заснована в 2004 році, входить в Міжнародну інвестиційну групу «ВСІ», є частиною інфраструктури Чорноморського інвестиційного Хаба.

На сьогоднішній день КУА «Всесвіт» управляє активами одного з провідних відкритих недержавних пенсійних фондів НПФ «ВСІ», недержавного пенсійного фонду Української Греко-Католицької Церкви «Покрова», відкритого недержавного пенсійного фонду «Соціальна підтримка», відкритого диверсифікованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ» , трьох закритих інвестиційних фондів «Амальтея», «Каллісто» і «Еванте», через які реалізовуються проекти прямих інвестицій (в тому числі. іноземних) в комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь, а також управляє активами приватних інвесторів.

КУА «Всесвіт» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів

 

Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Відкритий пенсійний фонд - недержавний пенсійний фонд, учасниками якого можуть бути будь-які фізичні особи незалежно від місця й характеру їх роботи

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки