контакти :: карта сайту
Компанія з управління активами «Всесвіт» презентувала проект «Orsini House» на міжнародній виставці нерухомості MIPIM 2014

З 11 по 14 березня в Каннах проходила ювілейна виставка нерухомості міжнародного формату, КУА «Всесвіт» за допомогою ділового партнера DTZ презентувала світовій спільноті свій проект комерційної нерухомості «Orsini House».


«Orsini House» єдиний у своєму роді проект, який не має аналогів в Європі. Концепція проекту полягає в розміщенні розважальних глобальних і успішних брендових закладів в одному комплексі, які створені для забезпечення повного кола розваг, співпрацюють на взаємовигідних умовах, та не складають конкуренції один одному.

У власності закритого інвестиційного фонду «Амальтея» знаходиться комплекс, площею 10 860 кв.м. розташований в декількох кілометрах від центральної площі міста Харкова, ліцензія глобальної мережі The Penthouse, з ексклюзивними правами по Україні. Франшиза міжнародної мережі італійських ресторанів Ciro's Pomodoro, а також пакет домовленостей з глобальними брендами про роботу на території комплексу під назвою «Orsini House».

Завдяки участі в MIPIM 2014 про проект «Orsini House» дізналися тисячі інвесторів, які щорічно зустрічаються на виставці.

Виставка MIPIM проводитися щорічно з 1990 року і представляє близько 90 країн, протягом 25 років MIPIM задає орієнтир у сфері комерційної нерухомості а також відкриває нові можливості для інвестування.

Компанія з управління активами «Всесвіт»
була заснована в 2004 році, входить до Міжнародної інвестиційної групи «ВСІ» та управляє активами пенсійних і інвестиційних фондів.

КУА «Всесвіт» є членом Американської торгової палати в Україні, Європейської бізнес асоціації та Української асоціації інвестиційного бізнесу.

Презентація комплексу Orsini House сторінка 19

Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Індивідуальний пенсійний рахунок - персоніфікований рахунок учасника пенсійного фонду, який ведеться в системі персоніфікованого обліку з метою обліку накопичених на користь учасника...

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки